מפגשים פרטניים- אחד על אחד. עבודה רגשית בסביבה ימית על תכנים רלוונטים של הילד.

מפגשים קבוצתיים- עד 6 משתתפים בקבוצה. הדגש בפעילות הקבוצתית הוא על מיומנויות חברתיות, עבודת צוות, תקשורת, אמון ועוד.

מפגשי הורה וילד-עבודה דיאדית על קשר הורי, בניית סמכות הורית, קרבה וחיזוק הקשר.

מפגשים משפחתיים- עבודה רגשית והתנהגותית על תפקידים במשפחה, סדר וארגון, סמכות הורית, חיזוק הקשר בדגש משפחתי.

סדנאות טיפול בשייט- עבודה סדנאית ממוקדת מטרה סביב היבטים רגשיים\ התנהגותיים\ קוגניטיביים.

כלי השייט שלנו

סאפ

סאפ הוא גלשן עליו ניתן לעמוד ולחתור וכן לגלוש על גלים (שילוב של גלשן גלים וקיאק). הסאפ מאפשר עבודה על יציבות ואיזון הגוף, וכן נותן אפשרות להתייחסות לחרדות ופחדים ודרכי התמודדות.

סירת מנוע

סירת המנוע היא כלי שייט מהיר וחזק, שיכול להתמודד עם תנאי ים קשים ומורכבים. הסירה מיועדת לפעילות פרטנית ו\או קבוצתית, ומספקת מקום להתייחסות לתכנון וקבלת החלטות, מיומנויות שליטה, וויסות ואימפולסיביות, ומרחב שקט ורגוע.

קיאק

הקיאק הוא כלי שייט נוח ויציב, שנועד ללימוד שליטה ותמרון תוך חיזוק מיומנויות מוטוריות, קשר עין יד, בשילוב מערכות קוגניטיביות. כמו כן, הוא מאפשר מרחב לעבודה על 'ריצה למרחקים ארוכים' ומודלים של פתרון בעיות. 

קראוול

הקראוול (אחותה הגדולה של האופטימיסט) היא מפרשית גדולה יותר ומיועדת לשייט בקבוצה או במשפחה. הקראוול נותנת מרחב לעבודה על תפקידים ותקשורת בקבוצה, יחד עם מיומנויות ניהול ופיקוד. 

גלשן גלים

הגלשן הוא כלי ימי שעימו ניתן לרכוב על הגלים, הנותן לגולש חוויה של שקט בים יחד עם אדרנלין וסיפוק. גלישת גלים מפגישה אותנו עם אתגרים כמו גלים, זרמים ,קור ועוד. הגלישה מאפשרת להתמקד במיומנויות ריכוז מנטאליות, מציאת שקט פנימי וחיבור גוף ונפש. 

אופטימיסט

האופטימיסט היא סירת מפרש ליחיד או לזוג, המהווה בסיס יציב ללימוד ימאות ושייט. האופטימיסט נותן לשייט תחושה של שליטה במהירות ובכיוון, וכן נותן תחושת מרחב ושקט יחד עם מיומנויות ריכוז ותכנון.